Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MedicaMedica

Relaks

Jak poprawić życie seksualne?

Życie seksualne jest w Polsce tematem tabu, jesteśmy daleko za średnią europejską, jeśli chodzi o częstotliwość. Co jest przyczyną tego faktu? Jak możemy poprawić nasze życie seksualne? Oto kilka pikantnych porad, których nie znaliście.

 

 

Życie seksualne jest w Polsce tematem tabu, jesteśmy daleko za średnią europejską, jeśli chodzi o częstotliwość. Co jest przyczyną tego faktu? Jak możemy poprawić nasze życie seksualne? Oto kilka pikantnych porad, których nie znaliście.

tabletki longmen

Zmęczenie jest najczęstszą przyczyną braku chęci na seks. Co zatem robić byśmy nie byli od tego uzależnieni? Aby nasza witalność była wyższa? Najprostszym rozwiązaniem jest oczywiście ograniczenie obowiązków, lepsza organizacja dnia, ale nie jest to oczywiste. Nie każdy może sobie pozwolić ograniczać niektóre obowiązki. Jak zatem radzić sobie z przemęczeniem? Po pierwsze są witaminy i minerały, które poprawiają naszą ogólną kondycję, jak np. magnez, żelazo. Po drugie warto jest skorzystać z najprostszych ćwiczeń na poprawę kondycji ogólnej organizmu. To naprawdę pomaga.

Prawidłowa dieta – ona również  wpływa na nasze samopoczucie oraz chęć seksualną. Do zdobycia w każdym sklepie zielarskim, czy nawet warzywniaku są „afrodyzjaki” najbardziej naturalne i popularne to: pestki dyni, lubczyk, miłorząb japoński.

Ćwiczenia – To może zabrzmi absurdalnie, ale ćwiczenia, które wykonujemy mają ogromny wpływ na naszą seksualność, naszą chęć i nie tylko. Dzięki ćwiczeniom, dbamy o swoją sylwetkę, tym samym czujemy się dużo atrakcyjniej. Znaczenie ma to zwłaszcza dla kobiet, chociaż nie tylko.

Zabawki. Co zrobić aby w naszej sypialni było naprawdę piekielnie gorąco? Jak rozpalić nasze zmysły do granic możliwości? Odpowiedzią są zabawki erotyczne. XXI w. to czas, w którym gadżety erotyczne są coraz bardziej precyzyjne, idąc tym tropem coraz bardziej podniecające. Wystarczy, że użyjecie takich właśnie gadżetów, a Wasze życie seksualne odwróci się o 180 stopni.

Atmosfera. Wiele osób rezygnuje z seksu, ponieważ nie widzi w tym już nic ciekawego. Erotyka wygasa, a wszystko dlatego, że brak jest ku temu odpowiedniej atmosfery. Sam seks to nie wszystko. Nasze nastawienie do niego jest tutaj bardzo istotnym czynnikiem.

4 komentarze

4 Comments

 1. rafał

  28 kwietnia 2014 at 14:54

  brak seksu to jest dopiero problem, ale co z tym robić? 🙁

 2. renata

  28 kwietnia 2014 at 14:55

  Nic – jak to mowia mozna przeciez sprawe zalatwic na wlasna reke

 3. maska

  28 kwietnia 2014 at 15:01

  no życie

 4. wrona

  8 maja 2014 at 15:24

  też chętnie się dowiem jak poprawić życie seksualne. Po 40 to już nie rajcuje tak bardzo jak kiedyś.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Zobacz inne wpisy

Dieta

Znany naszym babciom pełen witamin sok brzozowy wraca do łask. Ten naturalny specyfik kupić można obecnie zarówno w sklepach ekologicznych, jak również w Internecie,...

Bez kategorii

Łuszczyca – choroba naszych czasów Według raportu Ocena całkowitych społeczno-ekonomicznych kosztów występowania łuszczycy i łuszczycowego zapalenia stawów z perspektywy gospodarki państwa na tę chorobę...

Zdrowie psychiczne

„Czuję ciepło, serce zaczyna mi szybciej bić… drżą kolana… co się dzieje?! Boże, chyba jestem chora. Tak, na pewno. Mam czterdzieści lat, uderzenia gorąca...

Dieta

Łuszczyca paznokcia – ten, kto na nią cierpi, dobrze wie, jak twardym jest przeciwnikiem. Jej objawy są często trudne do wyleczenia, wystarczy natomiast jeden...

Copyright © 2020 Medica.pl