Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MedicaMedica

Profilaktyka i leczenie

Jak sobie radzić z zaburzeniami erekcji?

Jak sobie radzić z zaburzeniami erekcji?

Pojawiające się kłopoty ze wzwodem mogą każdego mężczyznę wprawić w duże zakłopotanie. Choć współczesna medycyna daje różne możliwości niwelowania skutków tej przypadłości, to w dalszym ciągu stanowi ona bardzo poważny kłopot dla panów. Część mężczyzn zamiast stawić czoła wyzwaniu i skontaktować się ze specjalistą, stara się ukryć kłopoty przed partnerką.

Seks odgrywa ogromną rolę w życiu dorosłych ludzi. Udowodniono, że partnerzy, którzy mają w sobie oparcie i często się kochają, są ludźmi bardziej szczęśliwymi. Człowiek, który jest zadowolony ze swojego współżycia zupełnie inaczej podchodzi do codziennych obowiązków. Wykazuje się większym optymizmem, jest uśmiechnięty, z radością wita każdy nowy dzień.

Zupełnie inaczej jest w przypadku osób, które cierpią na regularne zaburzenie erekcji. Panowie dotknięci takim problemem odczuwają często duży wstyd i starają się jak najszybciej pozbyć kłopotu. Nieodpowiedzialne działania mogą jednak wyrządzić więcej szkody.

Zaburzenia erekcji – skąd się biorą?

Erekcja jest wynikiem impulsu, który wychodzi z naszego mózgu. Najczęściej jest to myśl o naszym partnerze lub osobie, która nam się podoba. Wzwód następuje również wtedy, gdy jesteśmy przed stosunkiem i myślimy o przyjemności, która nas niedługo czeka. Fizycznie erekcja jest efektem wypełnienia ciał jamistych krwią.

Zaburzenia związane są przede wszystkim z brakiem możliwości uzyskania pełnej erekcji. Mówimy o nich również w tedy, gdy mężczyzna nie ma możliwości jej utrzymania na odpowiednim poziomie przez cały stosunek. Brak erekcji jest skutkiem zaburzeń, jakie występują w układzie nerwowym oraz krążenia.

Musimy jednocześnie pamiętać, że problem braku erekcji jest skomplikowany i nie można go tłumaczyć tylko i wyłącznie stanem zdrowia, który mamy. Sprawność seksualna jest bowiem odzwierciedleniem ogólnej kondycji organizmu, zarówno tej fizycznej, jak i psychicznej. Kłopoty podczas uprawiania seksu mogą pojawić się więc w momencie, gdy jesteśmy przemęczeni, stosujemy dużo różnych używek lub mamy depresję.

Kogo dotyczy problem, kto jest w grupie ryzyka

Liczba mężczyzn, którzy mają mniejsze lub większe problemy z zaburzeniem erekcji z roku na rok rośnie. Jest to związane nie tylko z wrodzonymi dolegliwościami, ale również złym stylem życia. Dodatkowo walkę z tym problemem utrudnia fakt, że kiepska potencja dotyka mężczyzn w różnym wieku. Zdarza się również, że problem dotyka osób w bardzo młodym wieku, którzy teoretycznie powinni być okazami zdrowia.

Szczególnie narażone na kłopoty ze wzwodem są panowie, którzy:

– cierpią na problemy z układem krążenia,
– mają cukrzycę,
– cierpią na różne choroby przewlekłe,
– mają kłopoty z sercem,
– mają problemy z kręgosłupem,
– przechodzą zaburzenie emocjonalne,
– popadają w depresję,
– nadużywają alkoholu,
– dużo palą,
– biorą narkotyki lub inne substancje psychotropowe.

Warto pamiętać, że kłopoty z erekcją mogą być wywołane długotrwałym przyjmowaniem leków.

Nowoczesne środki na poprawę potencji

Kłopoty z prawidłowym wzwodem to już prawdziwa choroba cywilizacyjna. Na szczęście obecnie jest wiele metod, które pomagają rozwiązać ten problem. Jednym z nich są specjalne suplementy diety, np. obecnie najsilniejszy na polskim rynku Long Men.

Niewątpliwą zaletą takich suplementów, jak Long Men jest natychmiastowy efekt. Tabletkę można zaaplikować na około godzinę przed stosunkiem, a w jego trakcie cieszyć się rozkoszą spotkania z bliską osobą. Tabletki na potencję sprawiają, że mężczyzna odczuwa bardzo duży komfort psychiczny, nie musi myśleć o braku sprawności seksualnej.

Wybierając suplementy na potencję musimy pamiętać, że przede wszystkim muszą być one bezpieczne dla naszego organizmu. To podstawowa zasada. Jeżeli nie mamy pewności, zawsze możemy przeczytać skład lub poprosić o dodatkowe informacje sprzedawcę.

Suplementy, jak Long Men są w pełni bezpieczne, zawierają wyłącznie naturalne składniki, takie jak: ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego i owocu buzdyganka naziemnego, a także cynk. Wszystko to sprawia, że przyjmowana kompozycja energetyczna znacząco zwiększa apetyt seksualny.

Sprawność seksualna to aspekt niezwykle ważny dla panów, dający im poczucie godności oraz męskości. Warto więc zainteresować się problemami z erekcją, jeśli takie zauważymy. Zdecydowanie najgorszym rozwiązaniem jest przemilczenie tematu i zostawienie spraw własnemu biegowi.

1 Comment

1 Comment

  1. medica.pl

    21 marca 2016 at 16:31

    Super

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Zobacz inne wpisy

Dieta

Znany naszym babciom pełen witamin sok brzozowy wraca do łask. Ten naturalny specyfik kupić można obecnie zarówno w sklepach ekologicznych, jak również w Internecie,...

Bez kategorii

Łuszczyca – choroba naszych czasów Według raportu Ocena całkowitych społeczno-ekonomicznych kosztów występowania łuszczycy i łuszczycowego zapalenia stawów z perspektywy gospodarki państwa na tę chorobę...

Zdrowie psychiczne

„Czuję ciepło, serce zaczyna mi szybciej bić… drżą kolana… co się dzieje?! Boże, chyba jestem chora. Tak, na pewno. Mam czterdzieści lat, uderzenia gorąca...

Dieta

Łuszczyca paznokcia – ten, kto na nią cierpi, dobrze wie, jak twardym jest przeciwnikiem. Jej objawy są często trudne do wyleczenia, wystarczy natomiast jeden...

Copyright © 2020 Medica.pl